You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Stylists

Emma kadeřnice Em-Hair

Emma ( kadeřnice )

Mluví česky, anglicky, arménsky, rusky

Emma svou praxi začala v roce 2005. Studium v zahraničí v duchu Vidal Sasson ji pohltilo a otevřelo nové obzory. Svou práci zbožňuje a je ráda, že díky ní může vložit svůj talent a kreativitu do účesu každého klienta. Absolvuje nejnovější stáže, aby byla neustále informovaná o nejnovějších trendech ve střizích i barvách a mohla tak nabízet nejkvalitnější služby. V každém účesu se odrazuje přesnost, preciznost, kvalita a individuální potřeby každého klienta. V práci se profesionálně orientuje, dokáže poradit a odhadnout jaká barva i styl účesu se pro klienta bude perfektně hodit. Svou kvalitní práci i zkušenosti ráda sdílí s celým týmem Em HAIR a podílí se na jejich proškolování. Tyto možnosti nabízí formou rekvalifikačních kurzů i pro ty, kteří chtějí v tomto oboru začít. Jako lektor je velmi pečlivá, nápomocná a pod její rukou získáte perfektní dovednosti, ve kterých se pak dále můžete zdokonalovat a dostat na stejnou úroveň.

Gábi kadeřnice Em-Hair

Gábi ( kadeřnice )

Mluví česky, anglicky, arménsky, rusky

Velmi rychle se Gábi vypracovala na profesionální úroveň v kadeřnickém oboru a to nejen díky mnoha stážím a školením, které stále absolvuje pro své zdokonalování, ale hlavně kvůli její lásce k této profesi. Jako plus, aby mohla nabídnout zákaznicím krásný pocit při návštěvě, absolvovala kurz Make-Up Institut, Dinair Airbrush Makeup a stala se tak profesionální vizážistkou. Pracuje s profesionálními značkami, jako jsou například Make up Forever, Decay, Dior. I v oblasti vizážistiky se snaží navštěvovat co nejvíce stáží a stále sledovat nové trendy, aby vám mohla nabídnout perfekní služby.

Anna kadeřnice Em-Hair

Anna ( kadeřnice )

Mluví česky, arménsky, rusky

Armíne už od dětství tíhla láskou ke kadeřnické profesi, vystudovala školu 1999 a jako kadeřnice začala pracovat v roce 2003. v Arménii, kde se časem stala vyhlášenou kadeřnicí. Kvůli její perfektní práci, zkušenostem a dovednostem jsme se dlouho snažili ji přesvědčit ke spolupráci s našim salónem. Absolvovala školení a stáže v  Arménii, zahraničí a ve své kariéře se i díky tomu stále posouvá na vyšší úroveň. Zákazníci, kteří ji zatím prošli pod rukami se rádi vrací, kvůli její kvalitní a profesionální práci a jsou nadšení z jejího pokroku v českém jazyce, který je s každou návštěvou lepší a lepší. Armíne se také specializuje na společenské účesy a její umělecké a originální díla, už byli ozdobou nejednoho plesu a společenských akcí tady v Praze.

Lucka kadeřnice Em-Hair

Lucka ( kadeřnice )

Mluví česky, anglicky

Kristina kadeřnice Em-Hair

Kristina ( kadeřnice )

Mluví česky, anglicky

Monika kadeřnice Em-Hair

Monika (kadeřnice)

Mluví česky, anglicky

Jiřina kadeřnice Em-Hair

Jiřina (kadeřnice)

Mluví česky, rusky, anglicky