You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Manikúra

Manikúra a modeláž nehtů

Manikúra a modeláž nehtů

Každá žena, které se líbí krásně tvarované a dlouhé nehty, si u nás v salonu EM-Hair může dopřát kvalitní úpravu a modeláž od specialistů ve svém oboru. S námi určitě můžete zapomenout na krátké, poškozené a rozštěpené nehty, protože nehtová modeláž od našich umělkyň opravdu dokáže zázraky. Nabízíme k tomu také základní manikúru, postaráme se o poškozené a oslabené nehty, provádíme relaxační procedury, včetně pánské manikúry, P Shine a výživy pro suché a křehké nehty. A to vše dostanete za skvělou cenu a v příjemném prostředí našeho salonu.

Gelové nehty

Gelové nehty

Naše manikérky a nehtové designérky mají pro vás připravené také gelové nehty, které vypadají přirozeně a nádherně. Používáme výhradně profesionální kosmetiku a materiály, protože jenom kvalitní gel lak a UV gely můžou tvořit základ perfektní práce. Jakýkoli náš gel na nehty pomůže posílit vaše nehty a bude je chránit, jelikož obsahuje speciální pečující složky. A ať si budete přát nehty gelové nebo například akrylové, naše manikérky se postarají o to, aby výsledek vypadal podle vašich představ a očekávání.

Pánská manikúra

Pánská manikúra a další služby

V salonu EM-Hair pečujeme nejenom o dámy, ale i o pány, proto pánská manikúra je také na seznamu našich služeb. Upravujeme nehty, staráme se o suché, poškozené a oslabené nehty, zaměřujeme se také na pokožku celých rukou. Také nabízíme japonskou manikúru P Shine, která je velmi účinná a pomáhá vyřešit potíže s třepením a lámavostí nehtů. Jedná se o metodu, kdy se do povrchu nehtu zalešťuje směs minerálů a přírodních složek, jako jsou například křemičitá hlinka nebo včelí pyl, což ideálně pomáhá podpořit zdravý růst a prokrvení nehtů. Manikúra pro muže je základem krásných a pružných nehtů na vašich rukou.

Využijte naše služby a dopřejte si to nejlepší.